B E K L E Y İ N

Web Tasarımı, artık tüm kurumsal şirketlerin ve bireysel projelerin webde bir kapılarının olmasının zorunlu hale gelmesi ile hayatımızın bir parçası haline gelmiştir.
Web tasarım süreçleri, her proje için farklı ilerlemeli ve proje sahibinin taleplerine göre şekillendirilmelidir. Webte, uzman ekibi ile müşteri beklentilerini ve özel istekleri önemseyerek, titiz bir proje ön çalışması yapmaktadır. Plansız bir şekilde başlanacak web tasarım hizmetlerinin hüsranla sonuçlanacağını çok iyi biliyor ve sonucun, sizin tam da hayal ettiğiniz gibi olması için tüm aşamaları titizlikle tasarlıyoruz. Bizim için projenin bitiş tarihi, sizin %100 memnun olduğunuz ve sunulan hizmeti onayladığınız tarihtir.

Günümüzde web siteleri, sadece bilgisayarlardan değil binlerce farklı ekran boyutlarına sahip telefonlardan ve tabletlerden de ulaşılabilmektedir. Mobil kullanımların, bilgisayar kullanımlarını geçtiğini de düşündüğümüzde, web tasarımların mobil uyumlu olmasının ne kadar kritik bir öneme sahip olduğunu görebiliriz. Uzman tasarım ekibimiz, tüm web tasarım hizmetlerini mobil uyumlu olarak tasarlamaktadır. Bu sayede web siteniz, tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde açılır ve müşteri/ziyaretçi kitlenizin tamamına hitap edebilme şansını yakalayabilirsiniz. Sıfırdan web sitesi yaptırmak yerine, var olan web sitenizi mobil uyumlu hale getirmek için de webte ile iletişim kurarak, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Markanızın tanıtımını yapmadan önce, web sitenizin mutlaka kusursuz olmasına özen göstermelisiniz. Web tasarım, kullanıcıların ilk girdiklerinde gördükleri görüntüdür ve marka imajını doğrudan etkilemektedir. İyi bir intiba sağlamayan web sitelerine yapılacak reklam çalışmaları, maalesef hüsranla sonuçlanacaktır. Firmanızın ziyaretçilerine iletmek istediği mesajı net bir şekilde gösteren, göze hitap eden ve kullanışlı web tasarımları, reklam çalışmalarınızın çok daha verimli olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle ücretsiz ve kalitesiz tasarımları kullanmadan önce bu konuyu düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Webte’nin uygun fiyatlı web tasarım hizmetleri ile size uzun vadede büyük kazançlar getirecek kurumsal tasarımlara sahip olabilirsiniz. Webte, sadece kurumsal şirketlere değil bireysel projelere de web tasarım hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal Tasarımlar ve İmaj Çalışmaları

Web siteleri, kurumsal firmaların imajını da temsil ettiği için günümüzde eskiye nazaran çok daha önemli bir noktadalar. Bugün, bir firma için araştırma yapmak isteyen kullanıcı veya potansiyel müşteriler, sitenin adını Google arama motoruna yazarak saniyeler içerisinde ulaşabilmektedir. Kullanıcıda oluşan ilk intiba ve kullanıcının siteyi o anki cihazında rahat kullanabiliyor olması, firmanın genel marka imajını da önemli seviyede etkileyecektir. Satışlarını artırmak ve gelecekte kendine sağlam bir yer edinmek isteyen tüm firmalar, bu nedenle web tasarım hizmetlerine yoğunlaşmalı ve mutlaka imajlarına yönelik en iyi tasarıma sahip olmalıdırlar. Webte bünyesinde çalışan ar-ge ekibi, tasarıma başlanmadan önce firma imajınızı en iyi yansıtacak fikirler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Proje sahibi ile interaktif bir şekilde çalışan ekibimiz, tüm aşamalarda fikirlerini sizlerle paylaşarak, süreçlerden haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Kurumsal web siteleri, kullanıcılar tarafından hızlı bir şekilde kullanılan ve direkt bilgi edinme amacına hizmet eden projelerdir. Sektörünüzün alışkanlıkları göz önünde bulunarak, web tasarım hizmetlerinde en çok kullanılan sayfaların göz önünde bulundurulması sağlanır. İlerleyen süreçlerde kullanıcıların hareketleri de analiz edilerek, siteniz daha da kullanışlı hale gelmesi açısından revize edilebilir. Web siteniz, gereksiz sayfalar ile doldurulmak yerine sadece kullanıcının gerçekten görmek istediği hizmetler/bilgiler ve firmanızın kullanıcıya sunmak istediği sayfalardan (hakkımızda, iletişim, harita, hizmetler, ürünler vb.) oluşmalıdır. Gereğinden fazla sayfası bulunan tasarımlar, kullanıcıda kafa karışıklığına yol açabileceği gibi kullanımda da zorlukları beraberinde getirecektir. Günümüzde kullanıcılar da arama motorları da minimal tasarımlara daha çok ilgi göstermektedir.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Webte, zorlu e-ticaret sektöründe de sizi ön plana çıkaracak tasarım hizmetlerini sunmaktadır. E-ticaret, satışa yönelik bir sektör olmasından dolayı tasarımda yapılacak ince dokunuşlar dahi satışınıza direkt olarak etki edebilir. Hatanın telafisi olmayan bu sektör, uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Özellikle sektörde çok büyük oyuncuların da olduğunu göz önünde bulundurursak, onlar ile rekabet edebilecek web tasarımlar üretmek artık her e-ticaret firmasının zorunluluğu haline gelmiştir.


Günümüzde e-ticaret sitelerinin en önemli konusu, mobil cihazlardır. Mobil cihazların yayılması ve yeni jenerasyonun bu cihazları çok iyi kullanması, internet üzerinde yapılan alışverişlerin %50’sinden fazlasının da bu cihazlar üzerinden gerçekleşmesini sağlamıştır. Bu oran gün geçtikçe artmakta ve muhtemelen 10 yıl içerisinde %90’ların üzerine çıkması beklenmektedir. Durum böyle olunca, e-ticaret sitelerinin mobil cihazlarda da kusursuz açılıyor olması ve hatta her e-ticaret sitesinin bir mobil uygulamaya sahip olması önemli bir konu haline gelmiştir.


Webte olarak mobil uyumluluğu çok önemsiyor ve tüm web tasarım hizmetlerimizde birincil şart olarak görüyoruz. Sunduğumuz e-ticaret sitesi tasarımı hizmetimizde de, mobil uyumlu tasarımlarımızı standart olarak yapmaktayız. Bu sayede webte ile aldığınız tüm e-ticaret sitesi tasarımlarında, mobil uyumlu bir tasarım da almış ve mobil sektördeki müşteri potansiyelinizi de kaybetmemiş olacaksınız.

Webte, Web Tasarım Süreçleri

Kurumsal, bireysel veya e-ticaret tasarım hizmetlerimizde prensip haline getirdiğimiz ve her biriniz titizlikle işlettiğimiz süreçleri uygulamaktayız.

Keşif Aşaması

Tüm web tasarım hizmetleri öncesinde, uzman ekibimiz sektörünüzü detaylı bir şekilde incelemektedir. Sektörün genel çizgisi ve internet kullanıcılarının sektörden beklentileri detaylı bir şekilde analiz edilerek, işin en başında genel bir yol çizilmektedir. Bu keşifler, sonraki aşamalar için ekibimize güç sağlamaktadır. Keşif aşamasında siz proje sahiplerinin değerli fikirleri ve özel istekleri de titizlikle not alınmaktadır.

Plan Aşaması

Web tasarım hizmetleri, tüm projeler için farklı süreçler içerir ve asla kesin çizgiler içerisine alınamaz. Projenizin amacı, müşteri kitlenizin beklentileri, sizin istekleriniz ve projede olması gereken sayfalar, net bir şekilde yazılarak projenin planı uzman Webte ekibi tarafından çizilir.

Tasarım Aşaması

Keşif ve Plan aşaması bittikten sonra nihayet ilk tasarımlar yapılmaya başlanır. Başta da belirttiğimiz gibi tasarımların tamamında mobil uyum kusursuz bir şekilde inşa edilir. Ayrıca günümüzde çok önemli bir konu olan arama motorlarına uygun tasarım kriterleri de tüm süreçte dikkatle göz önünde bulundurulur. Tasarımın her aşaması proje sahibi ile paylaşılır ve şeffaf bir süreç işletilir.

İçerik Sunumu

Kurumsal veya bireysel hatta e-ticaret sitelerinde dahi içeriğin sunum şekli, sitenin başarına direkt olarak etki edecek bir unsurdur. Web tasarım hizmetleri, içerikleri SEO kriterlerine uygun ve kullanıcı odaklı sunmak için özenle yapılır. İçerik sayfalarında sunulacak text, görsel ve video bölümleri, kullanıcıya mobil ve bilgisayar ortamlarında en iyi şekilde gösterilir.

Geliştirme Aşaması

Yukarıdaki tüm aşamaların ışığında, artık geliştirme aşamasına geçilir ve Webte bünyesinde çalışan yazılımcı ve tasarımcı ekip arkadaşlarımız, hayalimizdeki web tasarımı hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürürler. Daima en ileri teknolojiler kullanılarak kodlanacak olan projeniz için geleceğe dönük olası geliştirmeler de hesaba katılır. Bu sayede 3 sene sonra bir geliştirme istediğiniz zaman, Webte veya herhangi bir tasarım firması, bu geliştirmeyi rahatlıkla yapabilir.

Test Aşaması

Webte, projenin sonuna doğru ortaya çıkan tasarımı gerçek kullanıcılar ve özel yazılımlar ile test eder. Bu sayede tasarımın binlerce cihazda da kusursuz bir şekilde hizmet verebildiğinden emin olunur.

Hayalinizdeki Web Sitesine Şimdi Sahip Olun

Webte, hayal ettiğiniz projeleri, uzman ekibi ile gerçeğe dönüştürmek için hazır. Sektörün en uygun fiyatları ile kusursuz projeleri teslim almak için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Bülten

Yeni Kampanyalar ve indirimler için sizde mail adresinizi bize iletebilirsiniz.