B E K L E Y İ N

Neden Google Reklam?

Doğru hedef kitle, daha az maliyet

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Bunun sonucunda gazete, dergi, televizyon gibi reklam mecralarının aksine siz sadece ürününüz veya hizmetiniz ile ilgilenen potansiyel müşterilere reklam yaparsınız.

Bütçenizi kendiniz belirleyin

Ads'te minimum harcama zorunluluğunuz yoktur ve sadece tıklama başına ödeme yaparsınız.. Ads için ödediğiniz tutarı belirlemek size kalmıştır. Örneğin 20 TL'lik günlük bütçe ve reklamınıza yönelik her tıklama için maksimum 15 kuruşluk bir maliyet belirleyebilirsiniz.

Bütün kontrol sizde

Türkçe Google-Reklam Yönetim Panel'inden reklamlarınızıla ilgili her türlü değişikliği anında yapabilir, reklamlarınızı anlık yönetebilirsiniz.
Örneğin, sınırsız sayıda anahtar kelime girip, istediğiniz kadar reklam metinleri oluşturabilirsiniz. Reklamlarınızı tercih ettiğiniz zaman diliminde veya günlerde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Farklı reklam seçenekleri ile daha çok müşteri

Binlerce içerik ağı sitesinde markanızı tanıtmak veya ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili farkındalığı artırmak için metin, resim, Flash ve video reklamlar kullanabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman Türkçe Google-Reklam Yönetim panelinizden Saatlik / Günlük / Haftalık / Aylık / Yıllık raporlar alabilir, reklamlara harcadığınız paranızın nasıl değerlendirildiğini en detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Bülten

Yeni Kampanyalar ve indirimler için sizde mail adresinizi bize iletebilirsiniz.